Pufy, podnóżki, wałki anatomiczne

PUFY DEKORACYJNE – są reprodukowane na filcu poliestrowym przeznaczonym na meble. Konstrukcja ogranicza przewracanie się oraz daje komfort siedzenia.
Nowoczesne i modne pufy filcowe – nie są to już wyłącznie produkty w stylu vintage, które były kwadratowe, wykonane ze sklejki, obleczone gąbką, a następnie materiałem, a także posiadały otwór, w którym można było przetrzymywać różne szpargały.
Współczesne rozwiązania są zupełnie inne – nowoczesne, ciekawe i modne! Do ich tworzenia takich siedzisk wykorzystuje się materiały o ciekawych i wyjątkowych wzorach i granulat styropianowy. Pasują do wielu aranżacji i wpisują się w aktualne trendy.
Wielką zaletą jest to, że nasze dekoracyjne pufy są ekologiczne: używamy do nadruków wyłącznie eko farb, nieszkodliwych dla środowiska i ludzi. Minimalizuje to ryzyko jakichkolwiek podrażnień i nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie farby, w połączniu z wytrzymałą tkaniną, z której są wykonane siedziska, zapewniają długą żywotność produktu i łatwe czyszczenie.
Poduszka ANATOMICZNY WAŁEK zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości ortopedyczne materiałowi, z którego została wykonana. Pianka termoelastyczna ugina się pod naciskiem ciężaru głowy i w reakcji na temperaturę, podpierając odcinek szyjny kręgosłupa. Kręgosłup utrzymywany jest przez całą noc w pożądanej, naturalnej pozycji.
Poduszka Profi zapobiega uciskom, rozluźnia mięśnie i stymuluje krążenie, poprawiając tym samym dotlenienie całego organizmu. Nieobciążone krążki międzykręgowe i więzadła szybciej się regenerują, dzięki czemu rano budzimy się wypoczęci i w pełni zrelaksowani.
Poduszka ANATOMICZNY WAŁEK zalecana jest wspomagająco przy leczeniu schorzeń i urazów kręgosłupa. Najlepiej sprawdza się dla osób lubiących spać na boku lub na plecach. Przyjemna w dotyku poszewka osłania wsad poduszki, wydłużając tym samym jej żywotność. Wykonana z wysokiej jakości materiału miła w dotyku, zapinana na zamek błyskawiczny. Ciekawy design odmieni i ociepli wygląd każdego pomieszczenia. Idealnie zaprezentuje się jako element dekoracji wnętrza. Poszewkę można w łatwy sposób zdjąć i wyprać.

Shopping Cart
Przewiń do góry