Kontakt i mapa dojazdu
ZIELONY SMOK Maria Szumna
ul. Rydygiera 25,lokal użytk. nr 13, parter, część handlowa
30-695 Kraków

Tel.kom.: 530-448-440  
mail: zielonysmok1@gmail.com

JAK WŁĄCZYĆ SIĘ W PRZEKSZTAŁCENIA SYSTEMOWE ZACHODZĄCE W OCHRONI
JAK WŁĄCZYĆ SIĘ W PRZEKSZTAŁCENIA SYSTEMOWE ZACHODZĄCE W OCHRONI
Kliknij aby powiększyć

  • Cena: 16,88zł
  • Data dodania produktu do sklepu: środa, 02 wrzesień 2009.

Książka ta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie informacyjne dotyczące przekształceń w ochronie zdrowia. Dostarcza praktycznych informacji na temat zmian w systemie ochrony zdrowia.
Podpowiada m.in. w jaki sposób przygotować się do zawarcia umowy z kasą chorych, jak założyć indywidualną lub grupową praktykę. Radzi jak utworzyć zakład lub oddział pielęgnacyjno - opiekuńczy, czy zakład niepubliczny. Wyjaśnia jak rozliczać się z urzędem skarbowym, jak pozyskać dodatkowe fundusze na poszerzoną działalność zawodową - np. o programy promujące zdrowie. Poradnik zawiera też informacje na temat tego co pielęgniarki i położne powinny wiedzieć o prawach pacjenta i o swoich własnych wynikających np. z umowy o pracę.
Pierwsza część poradnika zawiera praktyczne wskazówki jak włączyć się krok po kroku w przekształcenia systemowe lub jak odnaleźć się w tych przemianach. Uzupełniają ją wzory umów, statutów, regulaminu oraz inne propozycje rozwiązań. Część druga - to komplet aktów prawnych składający się z najważniejszych uregulowań prawnych dotyczących podstaw funkcjonowania systemu ochrony zdrowia oraz zasad wykonywania zawodu pielęgniarki i położnej.

Recenzje