Kontakt i mapa dojazdu
ZIELONY SMOK Maria Szumna
ul. Rydygiera 25,lokal użytk. nr 13, parter, część handlowa
30-695 Kraków

Tel.kom.: 530-448-440  
mail: zielonysmok1@gmail.com

Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego, zbiór zada
Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego, zbiór zada
Kliknij aby powiększyć

  • Cena: 19,30zł
  • Model: okł. miękka
  • Data dodania produktu do sklepu: wtorek, 20 paĹşdziernik 2009.

Proponowana przez nas publikacja, napisana przez doświadczonych nauczycieli współpracujących z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie, przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, a w szczególności liceów ogólnokształcących.
Książka Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań składa się z trzech części, które odpowiadają następującym poziomom opanowania języka: część I – poziom podstawowy, część II – poziom średnio zaawansowany, część III – poziom zaawansowany.
Każda z części składa się ze zbioru ćwiczeń na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, testu leksykalno-gramatycznego oraz wypowiedzi pisemnej. Do wszystkich ćwiczeń dołączony jest klucz rozwiązań.
Zadania do wypowiedzi pisemnej obejmują różne formy pisania kreatywnego, np. list, opowiadanie, recenzję, opis, rozprawkę itp. W części tej zamieszczone zostały przykładowe prace uczniowskie, realizujące poszczególne formy wypowiedzi.
Dostępna jest również kaseta z tekstami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytanymi przez native speakera.

Recenzje