Kontakt i mapa dojazdu
ZIELONY SMOK Maria Szumna
ul. Rydygiera 25,lokal użytk. nr 13, parter, część handlowa
30-695 Kraków

Tel.kom.: 530-448-440  
mail: zielonysmok1@gmail.com

Joe Alex, ŚMIERĆ MÓWI W MOIM IMIENIU
Joe Alex, ŚMIERĆ MÓWI W MOIM IMIENIU
Kliknij aby powiększyć

  • Cena: 4,00zł
  • Model: okł. miękka
  • Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 16 sierpień 2009.
   Kiedy inspektor Beniamin Parker, tak bardzo niepodobny do inspektora Scotland Yardu w swoim doskonale skrojonym wieczorowym stroju, zadzwonił do drzwi mieszkania Joe Alexa, ten ostatni zawiązywał właśnie krawat. On także nie przypominał autora powieści kryminalnych. Był wysoki, młody, przystojny i raczej pogodny, nie był także małomówny, co na ogół stanowi nieodłączną cechę detektywa amatora.
   Nikt także, spojrzawszy po raz pierwszy na Karolinę Beacon, nie przypuściłby, że jest ona obiecującym archeologiem. Była to dziewczyna śliczna, spokojna, włosy miała związane w długi jasny ogon i przypominała raczej młodą aktorkę niż młodego uczonego. W tej chwili, ubrana w wieczorową suknię, siedziała na poręczy fotela i przyglądała się Alexowi, który walczył z krawatem, starając się nie dotykać palcami gorsu koszuli.
   - Zwyciężysz w końcu... - mruknęła. -Człowiek zawsze w końcu zwycięża materię...
   - W miarę upływu lat zaczynam być o tym coraz mniej przekonany. - Alex spojrzał z uśmiechem na swoją piękną przyjaciółkę. Potem, nie puszczając krawata, zerknął na zegarek. - Ben Parker powinien zaraz zadzwonić do drzwi.
   W tej samej chwili inspektor zadzwonił. Alex przedstawił go Karolinie i wyciągniętą ręką wskazał mu fotel, ale cofnął ją natychmiast i zawołał:
   - Pomóż, człowieku!
   Inspektor zawiązał krawat i wszyscy usiedli.
   - Mamy jeszcze pół godziny czasu, a mój wóz stoi przed domem - powiedział Alex...

Recenzje